01.06.2019

13. Srednjeveški dnevi

1. - 2. junij 2019

Sobotni ognjeni spektakel ob 20.30-ti uri

Dogajanje skozi ves konec tedna

Začnemo s srednjeveškim taborom 27. maja popoldan

TABOR POD GRADOM

Srednjeveški tabor in življenje v njem si lahko ogledate ves teden, vse od ponedeljkovega popoldneva, 27. 5. do nedelje, 2.6.

Kaj se bo dogajalo

Sobota in nedelja, 1. - 2.6.

UPRIZORITVE MEČEVANJE VITEZI
Zgornja terasa
Vstopnina na grad

OBRTNIKI IN ROKODELCI, OTROŠKE IGRE, VRTILJAK, KULINARIKA, NASTOPI GLASBENIH SKUPIN, SREDNJEVEŠKI PLES, GLUMAČI IN ULIČNI UMETNIKI
Srednjeveška tržnica na parkirišču pod gradom
Vstop prost

VITEŠKI TURNIR, ŠOLA MEČEVANJA, LOKOSTRELCI
Sredenjeveška tržnica na parkirišču pod gradom
Vstop prost

___________

*Cena vstopnice za ogled programa na gradu je plačilo vstopnine, razen kjer je navedeno drugače. Ogled programa na tržnici in v srednjeveškem taboru je brezplačen. Organizator si pridržuje pravico do sprememb programa, ki bodo objavljene na spletni strani www.blejski-grad.si.

Dostop in prometna ureditev

Z AVTOBUSOM. Skupinam, ki bodo na grad prišle z organiziranim avtobusnim prevozom bo dovoljen dostop do parkirišča gradu, kjer bodo gostje lahko sestopili. Avtobus bo nato usmerjen na parkirišče pod gradom. Dostop in vstop v muzej na zgornji terasi gradu bo mogoč skozi ves dan. Prizorišče bo ločeno od vhoda v muzej.

Z OSEBNIM AVTOMOBILOM. Prosimo upoštevajte navodila rediteljske službe. Dostop na parkirišče gradu z avtom ne bo dovoljen, zato boste usmerjeni na urejena BREZPLAČNA parkirišča pod gradom. Uporabite BREZPLAČNI avtobusni in kombi prevoz na in z gradu.

PEŠ. Na grad se lahko sprehodite tudi po kateri od urejenih sprehajalnih poti. Začetne točke so pri cerkvi sv. Martina in nad Grajskim kopališčem.

Več informacij:

Zavod za kulturo Bled, Špela Repnik, spela.repnik@zkbled.si

Medijski sponzor

13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019 13. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 1. - 2. junij 2019

www.slovenia.info www.bled.si www.facebook.si www.twitter.com www.youtube.com www.forsquare.com www.wikipedia.org www.tripadvisor.co.uk