03.06.2017

11. Srednjeveški dnevi

Začnemo s srednjeveškim taborom 27. maja

TRAVNATA JASA POD GRADOM

Srednjeveški tabor in življenje v njem si lahko ogledate ves teden, vse od ponedeljkovega popoldneva, 27. 5. dalje. V soboto in nedeljo se bodo v taboru domači skupini pridružile tudi sodelujoče skupine iz Slovenije in tujine.

SOBOTA in NEDELJA (3. - 4. junij)

Prikaz izdelave in predstavitev obrtniške dejavnosti na tržnici

Glasbeni oder

Kulinarična ponudba

Tabor Lambergarjeve vojske, lokostrelci, vitezi, kovač

Srednjeveški plesi, delavnice za otroke, vrtiljak

Sobotni ognjeni spektakel

Dostop in prometna ureditev

Z AVTOBUSOM. Skupinam, ki bodo na grad prišle z organiziranim avtobusnim prevozom bo dovoljen dostop do parkirišča gradu, kjer bodo gostje lahko sestopili. Avtobus bo nato usmerjen na parkirišče pod gradom. Dostop in vstop v muzej na zgornji terasi gradu bo mogoč skozi ves dan. Prizorišče bo ločeno od vhoda v muzej.

Z OSEBNIM AVTOMOBILOM. Prosimo upoštevajte navodila rediteljske službe. Dostop na parkirišče gradu z avtom ne bo dovoljen, zato boste usmerjeni na urejena BREZPLAČNA parkirišča pod gradom. Uporabite BREZPLAČNI avtobusni in kombi prevoz na in z gradu.

PEŠ. Na grad se lahko sprehodite tudi po kateri od urejenih sprehajalnih poti. Začetne točke so pri cerkvi sv. Martina in nad Grajskim kopališčem.

_____________________

Cena vstopnice za ogled programa na zgornji in spodnji terasi gradu je plačilo vstopnine. Organizator si pridržuje pravico do sprememb programa, ki bodo objavljene na spletni strani www.blejski-grad.si.

Več informacij:

Zavod za kulturo Bled, Špela Repnik, spela.repnik@zkbled.si

11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 10. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 4. - 5. junij 2016 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017 11. Srednjeveški dnevi na Blejskem gradu, 3. - 4. junij 2017

www.slovenia.info www.bled.si www.facebook.si www.twitter.com www.youtube.com www.forsquare.com www.wikipedia.org www.tripadvisor.co.uk