Zgornja terasa,

26. Festival Bled: Cherry Wine - Amy Winehouse tribute band

Cherry Wine je devetčlanska zasedba slovenskih profesionalnih glasbenikov, ki so svoje srce in svoj talent posvetili pevki Amy Winehouse.

Med člani zasedbe še posebej izstopa pevka Maja Predatoria, ki je povsem spontano ujela energijo in virtuoznost omenjene pevke.

Zasedba:
Maja Predatoria, vokal
Ugo Ugowsky, kitara, vokal
Rok Šinkovec, klavir, vokal
Alen Bogataj, basovska kitara
Gašper Peršl, bobni
Branko Mrak, pozavna, vokal
Davor Loštrek, saksofon, vokal
Jernej Gantar, trobenta, vokal
Lev Selassie, saksofon, vokal
Cena vstopnice: 15 EUR (odrasli), 10 EUR (otroci do 14. leta). Ob vstopu se lahko preveri starost otrok.

Splošna vstopnica za Blejski grad ne velja za obisk prireditev izven uradnega delovnega časa. Nakup vstopnic je mogoč na blagajni Blejskega gradu, vsak dan, v odpiralnem času. V kolikor prireditev ne bo razprodana v predprodaji, bo vstopnice mogoče kupiti tudi eno uro pred pričetkom.

Spoštovali bomo veljavne ukrepe preprečevanja širjenja koronavirusa. Prireditve se lahko udeležite, v kolikor imate negativen rezultat testa PCR ali HAGT, potrdilo o prebolelosti oziroma cepljenju. Zahvaljujemo se vam za spoštovanje ukrepov.

Na tej povezavi si lahko preberete bonton obnašanja, ki velja na Blejskem gradu.