Razstava pomladnih cvetličnih kreacij dijakov BC Naklo

Izredno nas veseli, da so se našemu vabilu k pomladni okrasitvi gradu odzvali v Biotehniškem centru Naklo.

Od začetka aprila pa vse do sredine maja si boste lahko ogledali zunanje cvetlične dekoracije, ki so navdih in delo dijakov cvetličarske in hortikulturne smeri Biotehniškega centra Naklo – Srednja šola, pod mentorstvom učiteljev strokovnih modulov.

Z medsebojnim sodelovanjem in mislijo na trajnostno delovanje so večino uporabljenih materialov nabrali v naravi in jih skupaj z dekorativnimi materiali vključiti v cvetlične izdelke.
Za vstop na grad je potrebno plačilo vstopnine.