SIEN
Lapidarij,

RTMesec na Blejskem gradu

Nikoli ni dovolj besed o ljubezni, nikoli dovolj izrazov predanosti. Pa naj si bo med zaljubljenci, starši in otroci, starimi starši in vnuki, med prijatelji. Zakaj torej ne bi že pred majem, mesecem ljubezni, temu, da si iskreno izrekamo Rad te imam (RTM) namenili poseben mesec? Recimo, od 10. februarja do 12. marca, ko se na Gregorjevo ptički ženijo in oznanjajo pomlad?

RTMesec na Blejskem gradu bo čas za vse, ki se imate radi in bi to radi tudi posebej zabeležili. Ujeli duh iskrene ljubezni in predanosti v fotografije. Pod grajskim lapidarijem na zgornji terasi bo za vas urejena posebna foto točka, kjer si boste lahko povedali tisoč lepih besed in zabeležili trenutek.

Za vstop na grad je potrebno plačilo vstopnine