SIEN

Koledar prireditev, 16. februar 2024

ptsčpsn
Razstava Koledar Bled 2024

Dvorana nad muzejem na Blejskem gradu
V Zavodu za kulturo Bled vsako leto tradicionalno izdamo koledar za prihajajoče leto z motivi Bleda. V letošnjem letu smo se odločili, da z izidom izredno priljubljenega koledarja, ki potuje na vse konce sveta, pohitimo. Ob tem pripravljamo tudi istoimensko razstavo, ki bo na ogled v prihodnjih mesecih.
Fotografska razstava Za vedno

Blejski grad - Galerija Stolp
Že vesta, kje bosta okronala vajino ljubezensko pravljico?
RAZSTAVA CVETLIČNIH ARANŽMAJEV

Blejski grad
Blejski grad se bo pred velikonočnimi prazniki odel v pomladansko preobleko, ki so jo zasnovali dijaki Biotehniškega centra Naklo in njihovi mentorji.
Razstava velikonočnih vezenin

Blejski grad, Galerija Stolp
V Galeriji Stolp bo od 29. marca do 30. aprila na ogled razstava velikonočnih vezenin, delo članic skupine Vide Blejske.
Lov na skrite pirhe

Blejski grad
Lov na skrite pirhe je že tradicionalna raziskovalna igra, ki se odvija vsako leto v velikonočnem prazničnem času.
Razstava lokov Franca Oblaka

Blejski grad
Razstava na področju lokostrelstva bo na Blejskem gradu na ogled od 1. maja do 30. septembra 2024.
Historično lokostrelstvo na Blejskem gradu

Blejski grad
Novo zgodbo bomo začeli tkati v letošnjem letu, saj bomo 18. in 19. maja organizirali turnir v Historičnem lokostrelstvu na Blejskem gradu.