SIEN

Koledar prireditev, 22. april 2024

ptsčpsn
Razstava Koledar Bled 2024

Dvorana nad muzejem na Blejskem gradu
V Zavodu za kulturo Bled vsako leto tradicionalno izdamo koledar za prihajajoče leto z motivi Bleda. V letošnjem letu smo se odločili, da z izidom izredno priljubljenega koledarja, ki potuje na vse konce sveta, pohitimo. Ob tem pripravljamo tudi istoimensko razstavo, ki bo na ogled v prihodnjih mesecih.
Vide Blejske - razstava velikonočnih vezenin

Blejski grad
V Galeriji Stolp bo od 29. marca do 6. maja na ogled razstava velikonočnih vezenin, delo članic skupine Vide Blejske.
Razstava lokov Franca Oblaka

Blejski grad
Razstava na področju lokostrelstva bo na Blejskem gradu na ogled od 1. maja do 30. septembra 2024.
Varuhinje rek

Galerija Stolp, Blejski grad
Varuhinje rek je skupinska fotografska razstava, ki med seboj povezuje slovenske fotografe, okoljevarstvene in naravovarstvene strokovnjake, aktiviste, umetnike, ljubitelje umetnosti in narave, novinarje in vse druge predstavnike civilne družbe ter lokalnih skupnosti.
Historično lokostrelstvo na Blejskem gradu

Blejski grad
Novo zgodbo bomo začeli tkati v letošnjem letu, saj bomo 18. in 19. maja organizirali turnir v Historičnem lokostrelstvu na Blejskem gradu.
16. Srednjeveški dnevi

Blejski grad
Srednjeveški tabor za družine kot uvod v 16. Srednjeveške dneve na Blejskem gradu