SIEN

ptsčpsn
Razstava lokov Franca Oblaka

Blejski grad
Razstava na področju lokostrelstva bo na Blejskem gradu na ogled od 1. maja do 30. septembra 2024.
Varuhinje rek

Galerija Stolp, Blejski grad
Varuhinje rek je skupinska fotografska razstava, ki med seboj povezuje slovenske fotografe, okoljevarstvene in naravovarstvene strokovnjake, aktiviste, umetnike, ljubitelje umetnosti in narave, novinarje in vse druge predstavnike civilne družbe ter lokalnih skupnosti.
Srednjeveški tabor v grajskem parku

Grajski park
V srednjeveškem taboru, ki bo v grajskem parku postavljen ves teden, bodo vitezi z najpogumnejšim med njimi, vitezom Gašperjem Lambergarjem, ki je v tem času gospodar Blejskegagradu, otrokom prikazali viteške spretnosti in jih poučili o njih.
16. Srednjeveški dnevi

Blejski grad
Vabimo vas, da tudi vi postanete del srednjeveškega utripa!
Odprtje razstave »Comm-Unity« akademske slikarke Nuše Smolič

Blejski grad
Razstava Comm-Unity je deveto poglavje v seriji samostojnih razstav, ki jih akademska slikarka Nuša Smolič izvaja kot del svojega projekta v zadnjem letu.
Poletna muzejska noč

Blejski grad
Vabimo vas na tradicionalno Poletno muzejsko noč na Blejskem gradu, ki bo v soboto, 15. junija.
Zajčkova hišica, lutkovna predstava za otroke (3+)

Grajski park
V sodelovanju z Lutkovnim gledališčem Ljubljana (LGL) s predstavo Zajčkova hišica otvarjamo letošnjo sezono lutkovnih predstav za otroke v grajskem parku.