SIEN

ptsčpsn
Razstava lokov Franca Oblaka

Blejski grad
Razstava na področju lokostrelstva bo na Blejskem gradu na ogled od 1. maja do 30. septembra 2024.
Akad. slikar Janez Ravnik, razstava v Galeriji Stolp

Galerija Stolp
Akademski slikar s širokim, eruditskim znanjem, dolgoletni priljubljeni likovni pedagog in neustavljiv organizator številnih likovnih razstav na Bledu – vse to je gospod Janez Ravnik.
Srednjeveški nastopi na Blejskem gradu

Blejski grad
V juliju in avgustu vas vabimo, da skupaj s srednjeveško skupine viteza Gašperja Lambergarja podoživite srednjeveški čas.
Lutke na Blejskem gradu: Muca Copatarica

Blejski grad - Grajski park
Priljubljena pravljica o muci, ki nerednim otrokom odnese copate. Otroci sklenejo poiskati mucin dom in svoje copatke.
Lutke na Blejskem gradu: Vidkova srajčica

Blejski grad - Grajski park
Levstikov Videk v izvedbi gledališča Fru-Fru je predstava namenjena najmlajšim, ne le po vsebini, ampak tudi po likovni podobi.
Lutke na Blejskem gradu: Lili in Bine

Blejski grad - Grajski park
Spoznajte dogodivščine znanih junakov, ki jih zagotovo poznajo vsi otroci, še posebej tisti, ki že hodijo v šolo.